Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed  | 

 

Bergen

Bergen Norwegia praca przy budowie ścianek działowych i sufitów podwieszanych

  • Miasto: Bergen
  • Opublikowany: 13 lutego 2015 14:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Jeśli jesteś zmotywowany, gotowy do szybkiego wyjazdu i znasz język angielski w stopniu dobrym oferujemy Ci pracę na stanowisku montera ścianek działowych i sufitów podwieszanych, w Norwegii.

Aby ubiegać się o powyższą ofertę należy posiadać wykształcenie budowlane, a także kilkuletnie doświadczenie w montażu sufitów podwieszanych i ścianek działowych, a także mieć wiedzę z zakresu stosowania budowlanych rozwiązań za granicą.

Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz ubezpieczenie z gwarancją odprowadzania składek. Umowa o pracę zawarta jest na warunkach przewidzianych w norweskim kodeksie pracy, na dłuższy okres.

Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny 12 661 64 00, albo składanie aplikacji drogą elektroniczną. Należy pamiętać o załączeniu CV oraz wszelkich posiadanych uprawnień. Kontakt, z naszej strony, przewidziany jest tylko z wybranymi osobami. Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

E-mail: rekrutacja@zeitmann.pl

Źródło: http://www.zeitmann.pl/oferty_pracy.php?id=all

ID ogłoszenia: 77154ddea2a82147

     

ilość wszystkich wyświetleń: 9255, dzisiaj: 2

  

3 komentarze na “Bergen Norwegia praca przy budowie ścianek działowych i sufitów podwieszanych”

  1. Witam i zgłaszam swoją cheć do podjęcia pracy choćby od zaraz .Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.Pozdrawiam

    • GRZEGORZ RYCHLIK na 7 kwietnia 2015 @ 10:50

      Witam i zgłaszam swoją cheć do podjęcia pracy choćby od zaraz .Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany tą prac szybko się uczę nowych prac mój numer 509081149

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.