Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed  | 

 

praca sezonowa

Brukarz Norwegia – sezonowa praca w Norwegii

  • Opublikowany: 31 marca 2014 12:59
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Praca sezonowa w Norwegii w branży ogrodniczej dla pracownika zieleni przy układaniu kostki brukowej. Do obowiązków brukarza należeć będzie praca przy zagospodarowaniu terenów zielonych tj. niwelacja terenu oraz układaniu kostki brukowej.

Miejsce pracy: Norwegia
Czas pracy: kwieceń 2014 – wrzesień 2014

Wymagania:
 – przynajmniej 2 lata doświadczenia (udokumentowane) – utrzymanie ogrodów, parków, placów, cmentarzy i obiektów sportowych, budowa i utrzymanie mniejszych dróg i parkingów, schodów, ścian, ogrodzeń, wykonywanie prac z kamienia naturalnego, kostki brukowej, łupek, granitu, wykonanie i utrzymanie drzew, krzewów, kwiatów i trawników
–  umiejętność i doświadczenie w obsłudze mini koparko-ładowarki (mile widziane)
– język angielski na poziomie komunikatywnym

Aplikacja do pracy:
Rekrutacje prowadzi agencja Adecco Poland Sp. z o.o. CV należy na adres email: barbara.stasiak@adecco.com (w tyule proszę podać „Nr ref.: PR.ZIE/NOR/04/14′)

ID ogłoszenia: 5095339473ad4ded

1 odpowiedź na “Brukarz Norwegia – sezonowa praca w Norwegii”

  1. Witam.Posiadam ogromne doświadczenie w pracach brukarskich,także w zakresie odwodnień,niwelacji terenu i wszelkich pracach towarzyszących.Mam 44 lata,całe moje zycie zawodowe,przebiegło w budownictwie,w sezonie brukarstwo,natomiast poza sezonem,zimą,wykończenia wnętrz,nowoczesne techniki malarskie,zabudowy z regipsów,glazurnictwo i terakota.Niestety ze względu na warunki podatkowe panujące w Polsce,większość „kariery”zawodowej przebiegała w „szarej strefie” nie jest więc udokumentowana świadectwami pracy.Ewentualnemu pracodawcy mógłbym jedynie przedstawić referencje z firm w których pracowałem,ewentualnie fotografie moich realizacji brukarskich.Nie posługuję się językami obcymi.Tel.661261798.Posiadam prawo jazdy kat.B ,jestem abstynentem.Z poważaniem,Krzysztof.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.