Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed  | 

 

26.000 NOK

Oferta w Vasdø dla piekarza od zaraz

  • Miasto: Vasdø
  • Opublikowany: 9 lutego 2015 14:20
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Ogłaszamy nabór potencjalnych kandydatów na stanowisko piekarza, w Norwegii, Vasdø. Obowiązkiem piekarza będzie mieszanie składników, wyrabianie ciasta, po czym pieczenie uzyskanych wyrobów, takich jak bułek, chlebów, ciast, czy ciasteczek, w piecu.

Warunkiem ubiegania się o ww. posadę, jest posiadanie wykształcenia w zawodzie piekarza, z 3 letnim udokumentowanym doświadczeniem na stanowisku piekarza. Bardzo istotne jest także posługiwanie się językiem angielskim, w stopniu średnio-zaawansowanym. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w produkcji chleba, bułek, czy też ciast, w piecu.
Gwarantujemy zatrudnienie na norweskich warunkach w Adecco Norge AS, na stałe, z 3 miesięczną gwarancją zlecenia, w tym stawka gwarantowaną. Miesięczne zarobki na poziomie 26.000 NOK brutto. Proponujemy 37,5 h pracy tygodniowo (godz. 8-16), ze stawką miesięczna, w wysokości 26.000 NOK brutto. W przypadku zapotrzebowania istnieje możliwość pracy w nadgodzinach, płatnych wg norweskiego prawa pracy. Istnieje możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej proponowanych przez Adecco (ok. 2500 NOK co 2 tyg.). Oferujemy także opiekę konsultanta i pomoc w załatwieniu pierwszych formalności, związanych z pracą i zakwaterowaniem.

Nasza firma Adecco Poland Sp. z o.o. jest światowym liderem wśród firm doradztwa personalnego, posiadającym 5100 placówek, w ponad 60 krajach. Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 1994 roku, na terenie 40 lokalizacji w naszym kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Kontakt:
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w j. polskim wraz z podaniem numeru referencyjnego P/N/02.15 do biura Adecco Kielce na adres e-mail:
ewa.tusinska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy pamiętać, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 78154d4aeb306444

   

ilość wszystkich wyświetleń: 3633, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Ogłoszenia z Norwegii oglądane dzisiaj