Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed  | 

 

150

Poszukuję pracy w Norwegii

  • Miasto: bergen
  • Opublikowany: 29 października 2014 12:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Chciałbym aby mi ktoś uczciwy pomógł znaleźć prace i mieszkanie chciałbym wyjechać wraz z rodziną (dwójka dzieci ) do pracy w Norwegii. Może być na wsi z dala od miasta zależy mi na rodzinie.
Coś o sobie mam 35 lat prawo jazdy kat b duże doświadczenie w wykończeniach wnętrz jestem samodzielny przy produkcji żywności opakowań itd j. angielski szlifuje w domu i w mojej aktualnej pracy jako kierowca. Jestem ambitny brnący do celu pracowity a co najważniejsze bez nałogów . Liczę, że ktoś się znajdzie aby mi pomógł wakacje jeszcze chciałbym zostać w Polsce ale od września początek połowa września jestem 100% wolny (mam parę spraw do załatwienia) i mógłbym wyruszyć nawet z rodziną napisz na maila wykmax@gmail.com pozdrawiam Sebastian.

I would like to me someone honest to help find work and an apartment I would go with my family (two children) to the norwegian may be in the countryside away from the city depends on my family.
something about myself I’m 35 years driving license cat b big doświadcczenie in interior finishes’m alone in the production of food packaging etc customs warehouse grinds at home and in my current job as a driver;) I’m ambitious brnący to the hardworking and most importantly without addictions. counting that someone will help me to vacation again I would like to be in Poland but from the beginning of September, middle of September I 100% free (I have a few errands to run) and I could leave even your family write to email wykmax@gmail.com greet Sebastian.

ID ogłoszenia: 65153bd57709cf86

  

ilość wszystkich wyświetleń: 1463, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: sebastian34
  • Zarejestrowany od: 9 lipca 2014

Inne przedmioty dodane przez sebastian34

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez sebastian34 »