Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed  | 

 

do uzgodnienia

Praca w Tromso dla mechaników przy naprawie samochodów

  • Miasto: Norwegia, Tromso
  • Opublikowany: 12 lutego 2015 16:05
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Kopia Logo Adecco 2014

Opis

Na stanowisko mechanika samochodowego poszukujemy osoby z minimum 4 letnim udokumentowanym doświadczeniem, posiadającej także wykształcenie profilowe. Warunkiem koniecznym, ubiegania się o wyżej wymienione stanowisko, jest znajomość języka na poziomie dobrym. Atutem byłoby doświadczenie z zakresu serwisowania aut oraz doświadczenie z zakresu diagnostyki pojazdowej (VOG; Bosch).

Praca w Norwegii, w miejscowości Tromso. Zakres obowiązków obejmuje: naprawy bieżące różnych typów samochodów, a także ich diagnostykę oraz wymiana części eksploatacyjnych, włączając serwis i naprawy systemów A/C.

Przed wyjazdem umożliwiamy skorzystanie z pomocy konsultanta Adecco w zakresie opracowania dokumentów aplikacyjnych, wymaganych na wstępnym spotkaniu, dodatkowo pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii oraz szczegółową prezentację warunków zatrudnienia.
Natomiast po przyjeździe na miejsce, do Norwegii, oferujemy przede wszystkim, legalne zatrudnienie, w oparciu o pracę, zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy. Gwarantujemy stawkę wynagrodzeniową zgodną z norweskimi standardami, uzależnioną od posiadanych kwalifikacji. Ubezpieczamy pracownika od następstw nieszczęśliwych wypadków, w miejscu pracy i pomagamy w znalezieniu zakwaterowania.

Jak aplikować?
CV na adres: martyna.czechowska@adecco.com z dopiskiem  MS/N/01.15 (prosimy powołać się naserwis „www.praca-w-norwegii.eu”). Prosimy ponadto o wyrażenie godny na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 85654d8ca52c50ac

    

ilość wszystkich wyświetleń: 3762, dzisiaj: 1

  

1 odpowiedź na “Praca w Tromso dla mechaników przy naprawie samochodów”

  1. Witam serdecznie ,jestem mechanikiem z zamiłowania juz około 20 lat ,znam sie bardzo dobrze na mechanice tj,wymiana rozrządów,silnika ,filrtry,paski, oleje itd ,szukam obecnie pracy ,mam 39 lat ,mój nr tel. +48508768392

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.